ana_sayfa_003 Manual with goggles and earphones on wooden background industrial concept with tools and equipment, selective focus on nearest

Biz Kimiz

Karadeniz İSG Birimi olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Karadeniz OSGB özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara Hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak.

Ekibimizi Tanıyın

Karadeniz OSGB, bünyesinde toplam 26 personelimiz ile sizlere hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz.

A.Mithat Menzilci

A.Mithat MENZİLCİ

İş Güvenliği Uzmanı olarak asıl görevini  İş Güvenliği alanında eğitim/uzaktan eğitim ve seminerlerle devam eden Menzilci, aynı zamanda Kapalı Kısıtlı Alan Çalışma Eğitici Eğitmeni, Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitmeni, Acil Durum Kriz Yönetici Eğitici Eğitmeni, IV Seviye Yangın Eğitici Eğitmeni olarak çalışanları ve bireysel olarak eğitim almak isteyen kişilere eğitimler vermektedir. Ayrıca Yetişkin Eğitimi alanında da çalışmalarına devam etmektedir.

erdinç parlak

Erdinç PARLAK

Maden mühendisi ve Daimi nezaretçilik yanında iş sağlığı ve güvenliğ uzmanlığı yapmaktadır.

user_2

Bilal HASOĞLU

Tüm şirketlerimizin genel müdürü pozisyonunda olan Efler, aynı zamanda A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak  İş Güvenliği eğitim danışmanı olarak çalışmalarına devam ediyor.